Dátum:  2018. július 18

2018. évi Szent István napi kenyér sütési bemutató

Tisztelt Vállalkozások!

Tisztelt Tagok!

Az idén kilencedik alkalommal mutattuk be a Parlamentbe a 2018 évi Szent István napi kenyeret, a meghirdetett kenyérverseny győztesét.

A gyártók részére sütési bemutatót szervezünk, ahol elsajátíthatják az idei Szent István napi kenyér gyártását, megkapják a gyártási lapot, alapanyag szükségletet.

A MIU kiállítóknak a Szent István napi kenyér forgalmazása kötelező.

Időpont: 2018.08.09. csütörtökök

10:00 óra

Helyszín: Backaldrin bemutató pékség (Cím: 2310 Szigetszentmiklós-Lakihegy, II. Rákóczi Ferenc út 20-22.)

A sütési bemutatón részvételi szándékát a Pékszövetség címére (iroda@pekszovetseg.hu) szíveskedjen jelezni, a csatolt csatlakozási nyilatkozattal (letöltés), és aláírt gyártási szerződéssel (letöltés).

Budapesten és vidéken minden rendezvényen és értékesítési csatornán célszerű megjelenni a 2018 évi kenyérrel, amely központi reklám-markering kampányban részesül a Magyar Pékszövetség szervezésében.

A bemutató sütésen való részvétel ingyenes, de feltétele az aláírt gyártási szerződés, amiben rögzítésre kerül a gyártási feltételek, a receptúra betartása, a termék megjelenésre, alakjára vonatkozó előírás.

A bemutató sütésen a technológiai leírás átadásra kerül.