Elhunyt Prof.Dr Lásztity Radomir

Megrendülten tudatjuk, hogy Prof. Dr.

Sirha Budapest Szakkiállítás 2018. február 7-9.

Tisztelt Partnereink, Érdeklődők!

Ezúton meghívjuk Önt a(z) Sirha (2018. február 7-9. Hungexpo) kiállításra, mely rendezvényen a Magyar Pékszövetség  is részt vesz a G pavilon E139-144 standon.

A rendezvény 10:00 órától látogatható.

Elhunyt Dr Gasztonyi Kálmán nyugalmazott egyetemi tanár

Mély fájdalommal tudatjuk, hogy Dr Gasztonyi Kálmán nyugalmazott egyetemi tanár 2017.december 20-án életének 90.évében elhunyt.

Egész életpályája összekapcsolódott a sütőiparral. Gyászolja a sütőipar nagy társadalma.

Búcsúztatója  2018.január 25-én 12:00 órakor a Fiumei úti Sírkert ravatalozójában lesz.

Termékverseny felhívás

A Magyar Pékszövetség a 2018.február 7-9. között megrendezésre kerülő SIRHA kiállításra

Termékversenyt hírdet 3 kategóriában.

Jelentkezési határidő: 2018. január 12.

Kategóriánként az I.helyezettek egy 3 napos 2 éjszakás szakmai utat nyernek a 2018.szeptember 15-20.   Müncheni IBA vásárra.

2017. őszi Közgyűlés

Tisztelt Tagjaink, Érdeklődők!

A Magyar Pékszövetség 2017.november 10-11-én tartja Őszi Közgyűlését, melyre a jelentkezési lap az alábbi linken tölthető le:

/files/file/jelentkezesi_lap_0.pdf

Szeretettel várunk minden érdeklődőt!

2017.évi Szent István napi kenyeret árusító helyek

A 2017. augusztus 19-20-i Magyar Ízek Utcája rendezvényen megkostólhatták a kilátogatók a 2017. évi Szent István napi "Görböc" kenyeret.

Az ünnep után az alábbi helyeken lehet megvásárolni a kenyeret, melynek listáját folyamatosan bővítjük:

Felhívás Szatmári szilvás papucs gyártására

Tisztelt Tagjaink, Vállalkozás vezetők!

2017-ben  a Szent István napi  kenyér mellett a Szatmári szilvás papucsot is népszerűsítettük a fogyasztóknak.

A  prémium minőségű péksüteményt minden média megjelenésünkben reklámoztuk.

2017.évi Szent István Napi Kenyér gyártáshoz csatlakozás

Tisztelt Tagjaink, Vállalkozás vezetők!

2017.augusztus 10-én  kerül bemutatásra a Parlamentben e a Magyar Pékszövetség által  meghírdetett verseny győztese a 2017.évi Szent István Napi Kenyér.

A sütőipari vállalkozások csatlakozhatnak az új kenyér gyártásához, hogy a fogyasztók minél szélesebb köre hozzájusson.

Sirha Budapest szakkiállítás 2018.február 7-9.

A Sirha Budapest Közép-Kelet-Európa egyik legjelentősebb élelmiszeripari, cukrász,- sütőipari és HoReCa szakkiállítása 2018. február 7-9. között kerül megrendezésre a Hungexpo Budapesti Vásárközpontban.

Magyar Ízek Utcája 2017.augusztus 19-20

Tisztelt Tagjaink, kedves régi és új partnereink!

A Magyar Ízek Utcájának Védegylete idén nyolcadik alkalommal szervezi meg az augusztus 20-i Szent István-napi ünnepségek kísérőrendezvényeként a Magyar Ízek Utcáját, mely az év talán legnagyobb látogatottságú gasztronómiai eseménye.