Dátum:  2022. május 17

KMÉ védjegyes vajas kifli

KMÉ védjeggyel ellátott vajas kifli

2022-áprilistól már pékek is használhatják a KMÉ védjegyet
Elsőként a vajas kiflivel lehet pályázni a védjegy használatra
A pályázat benyújtása díjmentes és nincsen határidőhöz kötve

A pályázat benyújtásában és menetében segítséget nyújtunk, forduljon a Magyar Pékszövetség központi irodájához

tel: +36-1/204-9004

e-mail: iroda@pekszovetseg.hu

Pár szóban a KMÉ védjegyről: A KMÉ az élelmiszerek kiváló minőségét tanúsítja, így al-kalmas arra, hogy a védjegyet viselő terméket kiemelje a piaci kínálatból, és újrapozícionálja a termékek között. Központi marketing forrás és csapat van hozzárendelve a védjegyes termé-kek népszerűsítéséhez, tv és rádiós kampányok megvalósításához.
A védjegyhasználati jog odaítéléséről egy szakmai grémium, a KMÉ bírálóbizottságának javas-lata alapján a védjegy jogosultja, az Élelmiszerláncbiztonsági Centrum Nonprofit Kft. dönt. A védjegyhasználat 3 évre szól, amely igény estén meghosszabbítható.

Pályázni közvetlenül a KMÉ honlapján lehet:

•     https://palyazat.kme.hu online felületen keresztül

Bármilyen további kérdés esetén a KMÉ Védjegyiroda munkatársai készséggel állnak rendel-kezésére az alábbi elérhetőségek valamelyikén:

telefonszám: +36-30/306-4238

email:  vedjegy[kukac]elbc.hu

web: www.kme.hu

Speciális tanúsítási követelmények
Magyar Pékszövetség honlapján megtalálhatóak, itt:

Igény esetén bemutató sütést szervezünk.