Fizessen kevesebbet az áramért és a földgázért

Több éves tapasztalatunk alapján bebizonyosodott, hogy tagjaink a csoportos beszerzés hatására jelentős költségmegtakarítást értek el.
Úttörő tagjaink felismerték, hogy az energiapiac nyitása kapcsán megváltozott piaci körülményekhez gyorsan alkalmazkodva, egységbe tömörülve, jelentős kedvezményt lehet elérni.

Csatlakozzon a Pékszövetség csoportos energiabeszerzéséhez, és csökkentse energiaköltségét az Ön vállalkozásánál is.

MIT KELL TENNI

Nem kell mást tennie, csak adatot szolgáltatni, és a mellékelt adatlapot kitöltenie, és visszajuttatni a lent megadott elérhetőségekre.

MILYEN ELŐNY, KEDVEZMÉNY ÉRHETŐ EL

A villamos energia költségből 7-14%- csökkenés, gázenergia költségből 10-20% csökkenés érhető el, annak függvényében, hogy mikortól és milyen fogyasztási mennyiséggel tud csatlakozni a csoporthoz.

MENNYIBE KERÜL A CSATLAKOZÁS

A csatlakozási díj a vállalkozás által felhasznált éves mennyiség alapján kerül meghatározásra, figyelembe véve, hogy a vállalkozás pékszövetségi tag-e.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Tel.: 1/204-9004
Fax: 1/206-7268
pekszovetseg@t-online.hu
www.pekszovetseg.hu

Kollégáink bármilyen felmerülő kérdésre telefonon készségesen válaszolnak.

Lázár Judit
Tel.: 70/942-9330